fbpx
https://belitown.com/pl/find/delikatne+szlafroki - delikatne szlafroki - Delikatne szlafroki, idealne dla osób o wrażliwej skórze, również idealne dla dzieci. Sprawdź już teraz na lulany.pl.
haulage United Kingdom Belgium http://www.eurotransport.org.uk/ If you want to order transport dimensions to the UK-contact us we offer you all kinds of possibilities.
szkolenia elektryczne Wrocław https://kursy-energetyczne.pl/wroclaw/ 8-315     
sellio   masturbator dla kobietoświetlenie leucos   ukwiał roślina cenatanie macbook air   gitara elektroniczna   runy wróżby   drewniany stojak na donice   50.mqjn1.008   smycz dla szynszyla   https://shopara.org/pl/   novitus next

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Awaria samochodu w mieście – pomoc drogowa nadchodzi!

Awaria samochodu może przydarzyć się każdemu z nas. Niezależnie od miejsca, czasu, czy warunków występujących na drodze. Warto zatem wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić, by nie stanowić zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Pierwsze kroki podejmujemy w zależności od miejsca, w którym doszło do usterki. Jeśli samochód odmówił nam posłuszeństwa w mieście i stanowi przeszkodę dla pozostałych uczestników ruchu, należy włączyć światła awaryjne i w odpowiedniej odległości ustawić trójkąt ostrzegawczy. Jeśli posiadasz kamizelkę odblaskową, załóż ją, dzięki temu będziesz lepiej widoczny dla innych kierowców, szczególnie w momencie, kiedy awaria samochodu przydarzy Ci się po zmroku.

Jeżeli usterka jest na tyle poważna, że nie potrafimy sobie samodzielnie z nią poradzić, a w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby udzielić nam pomocy, należy wezwać pomoc drogową. Twoje auto zepsuło się przykładowo w Bytomiu? Pomoc drogowa Bytom to zatem rozwiązanie, z którego powinieneś skorzystać. Pomoc dotrze do Ciebie szybko i jeśli będzie to potrzebne, przetransportuje Twoje auto do warsztatu.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.