fbpx

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Awaryjne otwieranie samochodu Sieradz – sprawdź jak bezpiecznie dostać się do środka auta

Zdarzają się sytuacje, kiedy to musimy włamać się do własnego auta. Zatrzaśnięcie kluczyków wewnątrz samochodu to sytuacja bardzo problematyczna. Do tego często dochodzą dodatkowe komplikacje jak na przykład uwięzione w środku dziecko czy zatrzaśnięty we wnętrzu telefon.

Pół biedy, gdy blisko mamy po zapasowe kluczyki. Gorzej, gdy tych kluczyków nie ma lub są daleko, ponieważ wtedy mamy ogromny problem, a do wnętrza auta trzeba się jakoś dostać.

Jak to zrobić, by szkód było jak najmniej?

Awaryjne otwieranie samochodu Sieradz – co zrobić w sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków w aucie

W takiej sytuacji przede wszystkim powinniśmy zachować spokój, nie panikować i nie rozbijać szyby. To rozwiązanie to zupełna ostateczność, a to dlatego że wiąże się z dodatkowymi kosztami jak montaż nowej szyby oraz gruntowne sprzątanie wnętrza auta. Nie wspominając już, że w momencie gdy w aucie jest dziecko lub zwierzę, fragmenty szkła mogą je zranić.

Problem jest mniejszy, kiedy stanie się nam tak w okolicy większego miasta. Zazwyczaj na terenie miast działają firmy, które zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów – awaryjne otwieranie samochodu Sieradz. Taka usługa to koszt około 200 zł i wykonywana jest oczywiście pod wskazanym przez klienta adresem.  Doświadczeni pracownicy takich firm włamują się do samochodów bardzo sprawnie.

Czasem jednak zdarzają się sytuacje, kiedy nie mamy możliwości skorzystania z usług podobnej firmy. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do lokalnego mechanika lub ślusarza.

W sytuacji, gdy jednak zdecydujemy się na zbicie szyby, wybijajmy tę, która jest najtańsza 😉 a jeśli w aucie jest dziecko, wybić należy szybę najbardziej oddaloną od niego.

Oczywiście możemy samodzielnie próbować otworzyć auto. Niektórzy kierowcy zatrzaskują kluczyki dość regularnie co oznacza najczęściej usterkę w aucie.

 

 

Popularne tagi: pomoc drogowa Sieradz laweta Sieradz pomoc drogowa Sieradz s8 , holowanie Sieradz pomoc drogowa s8 Sieradz pomoc drogowa Łask , holowanie Łask laweta Łask