fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/160-7-x-x-x/Splog-shoplo
tanie eleganckie zestawy damskie - rerekum.com opinie - Na lulany.pl znajdziecie zawsze tanie eleganckie zestawy damskie
prawnie dywanów Bełchatów www.ecotechnology.pl opinie Czyszczenie wysokociśnieniowe Bełchatów to doskonałą alternatywa w przypadku mocnych zabrudzeń. Usługa pranie dywanów Bełchatów usunie plamy, z którymi nie dały sobie rady inne środki. Zamów już dziś.
Zobacz naszą ofertę na samochody RC i ciesz się najniższą ceną. Sprawdź ofertę. samochody RC Zobacz naszą ofertę na samochody RC i ciesz się najniższą ceną. Sprawdź ofertę. Samochody RC to zabawka doskonała na każdą porę roku. Zabawki posiadają najważniejsze atesty i są bezpieczne.          sukienki hiszpanki

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Duże auto na zimowej drodze – o czym muszą pamiętać kierowcy TIR | Pomoc Drogowa Tir Tarnowskie Góry

Każdy kto ma za sobą chociaż jeden sezon jako kierowca, zdaje sobie sprawę z tego, że wraz z przyjściem zimy, na drogach zaczyna robić się niebezpiecznie. Poślizgi, stłuczki, awarie i wiele więcej nieprzewidzianych przygód, których kierowcy woleliby uniknąć, czyha na nich właśnie zimą. Największy kłopot z otaczającą nas aktualnie aurą, mają z pewnością kierowcy tirów, którzy z racji gabarytów prowadzonych pojazdów, muszą być jeszcze uważniejsi i bardziej skupieni. Jakie praktyki powinni zastosować , by uniknąć nieprzyjemności na drodze? Dowiecie się w tym artykule!

Jak opanować tira na drodze ?

Technika jazdy w przypadku ciężkich pojazdów ma ogromne znaczenie, a niewielki nawet błąd może okazać się katastrofalny w skutkach. Jakich sytuacji można więc spodziewać się na drodze i jak sobie w nich poradzić? Pierwszym, o czym mówią profesjonaliści, jest tzw. łamanie się naczepy, czyli sytuacja, w której ładunek zaczyna ślizgać się na boki – niebezpieczna sytuacja, w której często można sobie nie poradzić, jedynym wyjściem jest bowiem dodanie gazu i wyrównanie kierunku jazdy, jeśli jednak przed maską mamy inny pojazd, będzie to zwyczajnie niemożliwe. Niezbędna będzie też nieco wolniejsza, dostosowana do warunków jazda, nie należy zbyt gwałtownie używać pedałów gazu czy hamulca – pomoże to uniknąć poślizgu. Profesjonaliści radzą też, by w sytuacji, w której czujecie się niepewnie, zjechać na postój i poczekać na poprawę warunków na drodze.

Co zrobić w razie awarii? Pomoc drogowa TIR Tarnowskie Góry

Zimą na drogach należy się spodziewać dosłownie wszystkiego, dlatego warto wiedzieć co robić w momencie, gdy zostaniemy na środku drogi z uszkodzonym pojazdem. Na początek należy zadbać o względy bezpieczeństwa – trójkąt ostrzegawczy i światła awaryjne to niezbędny element. Teraz należy poszukać pomocy, jeśli niezbędny będzie specjalistyczny sprzęt, warto skontaktować się z firmą, która wyciągnie Cię z opresji – Pomoc drogowa TIR Tarnowskie Góry.

 

 

Zadzwoń:
+48 450 112 112
Zobacz stronę:
https://pomocdrogowa.pro//

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.