fbpx
Modne torebki damskie w dobrych cenach. - złotych 70 do torebki - Torebki damskie w szokujących cenach na maniolo.pl.
Kołtyś Michał enetowy24 7-6
ksiegowośc belchatow 1 maja 1 dotacje piotrkow biuro rachunkowe belchatow 1 maja 1     
rękawice motocyklowe na lato   gwint m8 jakie wiertło"adaptery   taśma uszczelniająca przezroczystaopaska transportowa startrc   stoliki do salonu fryzjerskiego   """dysona"""   zatyczki do tub wałbrzych   6b.q2sn2.012   sejf na kod dla dzieci   https://lampy-sklep.com/pl/page/51/   novitus one

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Awaria samochodu w mieście – pomoc drogowa nadchodzi!

Awaria samochodu może przydarzyć się każdemu z nas. Niezależnie od miejsca, czasu, czy warunków występujących na drodze. Warto zatem wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić, by nie stanowić zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Pierwsze kroki podejmujemy w zależności od miejsca, w którym doszło do usterki. Jeśli samochód odmówił nam posłuszeństwa w mieście i stanowi przeszkodę dla pozostałych uczestników ruchu, należy włączyć światła awaryjne i w odpowiedniej odległości ustawić trójkąt ostrzegawczy. Jeśli posiadasz kamizelkę odblaskową, załóż ją, dzięki temu będziesz lepiej widoczny dla innych kierowców, szczególnie w momencie, kiedy awaria samochodu przydarzy Ci się po zmroku.

Jeżeli usterka jest na tyle poważna, że nie potrafimy sobie samodzielnie z nią poradzić, a w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby udzielić nam pomocy, należy wezwać pomoc drogową. Twoje auto zepsuło się przykładowo w Bytomiu? Pomoc drogowa Bytom to zatem rozwiązanie, z którego powinieneś skorzystać. Pomoc dotrze do Ciebie szybko i jeśli będzie to potrzebne, przetransportuje Twoje auto do warsztatu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.