fbpx
http://internetowy.co.uk/2023/10/09/benefits-and-implementation-of-business-process-automation/     http://stylowybyt.pl/hu/kutya-kennel-idealis-hely-a-kutyak-kenyelmehez-es-biztonsagahoz/     http://witryny-net.pl/usluga-kominiarska-wazny-aspekt-bezpieczenstwa-domowego/    

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Karta paliwowa, jako idealne rozwiązanie

Karty paliwowe są niezwykle atrakcyjną propozycją dla firm posiadających flotę samochodową, z której pracownicy korzystają codziennie, niejednokrotnie na dalekich trasach. Jest to narzędzie pozwalające zaoszczędzić na tankowanym paliwie. Za każdy litr paliwa udzielany jest specjalny rabat – tym większy, im większa ilość zatankowanego paliwa. Karta paliwowa umożliwia też bezgotówkowe rozliczanie się. Oszczędza to bardzo dużo czasu i pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z wydawaniem kierowcom zaliczek i rozliczaniem faktur, których (przy większej ilości aut) może uzbierać się naprawdę spora ilość.

 

Na koniec miesiąca wydawana jest jedna faktura zbiorcza, co bardzo usprawnia działanie firmy i zmniejsza koszty związane z księgowością. Niekwestionowaną korzyścią jest pełna kontrola wydatków na tankowanie samochodów. Karta paliwowa może być w tej kwestii zaprogramowana dowolnie – może zostać ustalony górny limit kwoty, do której użytkownik samochodu będzie mógł zakupić paliwo, lub po prostu na karcie prowadzony będzie szczegółowy raport wszystkich operacji tankowania tak, aby firma miała w nie pełny wgląd. Zapisywany jest dokładny czas i miejsce tankowania, ilość i rodzaj zakupionego paliwa oraz dane pojazdu. Raport ten dostępny jest po zalogowaniu się do systemu on-line, a dane w nim dostępne, archiwizowane są przez 5 lat. W ramach karty paliwowej dostępna jest innowacyjna usługa, pozwalająca na sprawdzanie aktualnych cen paliwa na wszystkich stacjach przypisanych do danej karty. W ten sposób możliwe jest zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy na każdym litrze paliwa.

 

Oferujemy Państwu karty paliwowe, umożliwiające bezgotówkowe tankowanie paliwa na stacjach sieci PKN Orlen i BP plus. Karta paliwowa FLOTEX pozwala również na wykonywanie opłat za przejazd autostradami A1, A2 i A4, co jest dodatkowym atutem. Również te transakcje dołączane są do całego raportu prowadzonego dla danej karty paliwowej, a więc i do faktury zbiorczej. Oferowane przez nas karty paliwowe dostępne są w dwóch rodzajach:

 

K- wydawana na imię i nazwisko kierowcy

S – wydawana na numer rejestracyjny samochodu (jeżeli z danego pojazdu korzysta więcej niż jeden pracownik).

 

Istnieje też możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych w ramach karty paliwowej. Są to np. Pakiety Kartowe, pozwalające na zakup różnego rodzaju produktów i usług, dostępnych na stacjach PKN Orlen i BP Plus. Dostępna jest też możliwość opłat za parkowanie w wyznaczonych strefach parkingowych. Karty paliwowe FLOTEX to niezwykle wygodne i opłacalne rozwiązanie, skierowane do małych i średnich firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.flotex.pl/

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.