fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/142-x-x-4-3/Referrer-niemcy-w-niemczech-google.de-monachium
dżinsy damskie do 100 złotych - maniolo opinie - Dżinsy damskie do 100 złotych oferują świetną elegancję
Bachelor thesis schreiben lassen, schnell und pünktlich-bestellen Sie noch heute! lassen schreiben essay Lassen Sie uns Ihnen helfen, ihre Diplomarbeit zu schreiben, profitieren Sie von der professionellen Beratung unserer Redakteure! Haben Sie einen schriftlichen Essay und wissen nicht, wie es zu nehmen? Werfen Sie einen Blick auf unsere Website und erhalten Sie Hilfe von kompetenten Redakteuren! Wir bieten hochwertige Zusammenarbeit, Kontakt über Internet-Chat und die Möglichkeit der Auswahl der erforderlichen Elemente, um Text zu erstellen! Lassen Sie sich eine Chance, ihm zu helfen zu schreiben!
zestaw - sukienka mama i corka znajdziesz na lulany.pl, zapraszamy. sukienka mama i corka zestaw - sukienka mama i corka znajdziesz na lulany.pl, zapraszamy. niejednokrotnie corki chca wygladac jak ich mamy. za sprawa sukienki mama i corka moga cieszyc sie z faktu, ze dzieki takiemu strojowi moga przekazac światu swoja bliskośc. zapraszamy wiec do nas po zakupy!          https://shopigo.pl/produkt/koc-czarny-200x150-cm-narzuta/     Papier ścierny ps30d arkusz 230*280 gr.100 szt.1[194664]     WAPRO Fakir

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Karta paliwowa, jako idealne rozwiązanie

Karty paliwowe są niezwykle atrakcyjną propozycją dla firm posiadających flotę samochodową, z której pracownicy korzystają codziennie, niejednokrotnie na dalekich trasach. Jest to narzędzie pozwalające zaoszczędzić na tankowanym paliwie. Za każdy litr paliwa udzielany jest specjalny rabat – tym większy, im większa ilość zatankowanego paliwa. Karta paliwowa umożliwia też bezgotówkowe rozliczanie się. Oszczędza to bardzo dużo czasu i pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z wydawaniem kierowcom zaliczek i rozliczaniem faktur, których (przy większej ilości aut) może uzbierać się naprawdę spora ilość.

 

Na koniec miesiąca wydawana jest jedna faktura zbiorcza, co bardzo usprawnia działanie firmy i zmniejsza koszty związane z księgowością. Niekwestionowaną korzyścią jest pełna kontrola wydatków na tankowanie samochodów. Karta paliwowa może być w tej kwestii zaprogramowana dowolnie – może zostać ustalony górny limit kwoty, do której użytkownik samochodu będzie mógł zakupić paliwo, lub po prostu na karcie prowadzony będzie szczegółowy raport wszystkich operacji tankowania tak, aby firma miała w nie pełny wgląd. Zapisywany jest dokładny czas i miejsce tankowania, ilość i rodzaj zakupionego paliwa oraz dane pojazdu. Raport ten dostępny jest po zalogowaniu się do systemu on-line, a dane w nim dostępne, archiwizowane są przez 5 lat. W ramach karty paliwowej dostępna jest innowacyjna usługa, pozwalająca na sprawdzanie aktualnych cen paliwa na wszystkich stacjach przypisanych do danej karty. W ten sposób możliwe jest zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy na każdym litrze paliwa.

 

Oferujemy Państwu karty paliwowe, umożliwiające bezgotówkowe tankowanie paliwa na stacjach sieci PKN Orlen i BP plus. Karta paliwowa FLOTEX pozwala również na wykonywanie opłat za przejazd autostradami A1, A2 i A4, co jest dodatkowym atutem. Również te transakcje dołączane są do całego raportu prowadzonego dla danej karty paliwowej, a więc i do faktury zbiorczej. Oferowane przez nas karty paliwowe dostępne są w dwóch rodzajach:

 

K- wydawana na imię i nazwisko kierowcy

S – wydawana na numer rejestracyjny samochodu (jeżeli z danego pojazdu korzysta więcej niż jeden pracownik).

 

Istnieje też możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych w ramach karty paliwowej. Są to np. Pakiety Kartowe, pozwalające na zakup różnego rodzaju produktów i usług, dostępnych na stacjach PKN Orlen i BP Plus. Dostępna jest też możliwość opłat za parkowanie w wyznaczonych strefach parkingowych. Karty paliwowe FLOTEX to niezwykle wygodne i opłacalne rozwiązanie, skierowane do małych i średnich firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.flotex.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.