fbpx
wkłady do atomizera tanie - https://nowinko.pl/wkladki-do-atomizera-do-papierosow-elektronicznych/ - Wkłady do atomizera są ważnymi elementami e,papierosa, które warto wybierać z uwagą na jakość i cenę.
http://rafka-meble.pl/ komoda na wymiar Rozprza Stwórz atmosferę w domu, dzięki niepowtarzalnym meblom na zamówienie. Zapraszamy do Rafka Meble! Komoda musi być nie tylko pojemna, ale i ładna, w końcu stoi w bardzo reprezentacyjnym pomieszczeniu domowym - w salonie. Dlatego jeśli szukasz mebla, który będzie nowoczesny, funkcjonalny, ładny, a do tego w niestandardowym rozmiarze, zgłoś się do nas! Rafka Meble - komoda na wymiar Rozprza, zapraszamy!
Jeśli wolisz coś bardziej subtelnego, zerknij na tanie bustiery. damskie majtki tanie Jeśli potrzebujesz taniego, obcisłego topu, z pewnością znajdziesz odpowiedni model. Tanie majtki damskie mogą być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub przyjaciółki.     
  Tanie papierosy elektryczne   mobilgarázsok

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Papier VCI antykorozyjny jako najlepsza ochrona przed korozją

Jednym z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych, chroniących przed korozją jest papier antykorozyjny. Zawiera VCI, czyli lotne inhibitory korozji, które chronią przed powstawaniem rdzy. Papiery te wykorzystuje się przede wszystkim do zabezpieczania metalowych przedmiotów przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz rdzewieniem.

 

Papier VCI antykorozyjny – czym jest i jak działa

 

Czym jest papier antykorozyjny? To nic innego jak arkusz papieru nasączony VCI, czyli lotnymi inhibitorami korozji. Te inhibitory korozji to substancje chemiczne, które powoli uwalniają się z powierzchni tego papieru, wypełniając wnętrze opakowania wokół zapakowanego przedmiotu, tworząc tym samym niewidzialną powłokę na tym przedmiocie, a która staje się swojego rodzaju ochronną barierą przed rdzewieniem.

Można więc uznać, że papier VCI, jako ochrona przed rdzą działa na dwa sposoby. Po pierwsze, jak już wspomnieliśmy, cząsteczki umieszczone na papierze antykorozyjnym uwalniają się z niego i osadzają na metalowym przedmiocie. W ten sposób tworzą warstwę ochronną. Warstwa ta jest cieniutka i niewidoczna. Poza tym po rozpakowaniu nie ma potrzeby usuwać warstwy VCI, a element jest gotowy do użycia.

Po drugie lotne inhibitory korozji tworzą nie tylko powierzchniową ochronę, ponieważ stopniowo uwalniają się z powierzchni papieru antykorozyjnego, tym samym rozprzestrzeniają się po całym wnętrzu opakowania, tworząc ochronną atmosferę antykorozyjną. Dzięki temu stają się idealnym zabezpieczeniem metalowych przedmiotów przed wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Należy pamiętać, że główną funkcją papierów antykorozyjnych jest funkcja opakowaniowa i wszystkie działają na jednej i tej samej zasadzie, a mianowicie emitują ze swojej powierzchni lotne inhibitory korozji do wnętrza opakowania.

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
papier vci

Dojazd: