fbpx
zestaw e papieros do 70 zł - lulanu.pl - Zestawy e,papierosów do 50 zł to idealna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z vapingiem.
7-6 Michał Kołtyś https://www.polishnews.com/czy-my-polacy-jestemy-gorsi-od-innych-w-marketingu
8-274 social media dla branży nieruchomości https://www.codeengineers.com/facebook_branze/p10__jak_prowadzic_fanpage_nieruchomosci_obsluga_zakladanie_reklamy_cennik_oferta.html     
  Tanio papierosy elektroniczne   atomizery do papierosów elektronicznych

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Pewne auta ze Szwecji na sprzedaż

W ostatnich latach coraz modniejsze staje się kupowanie auta zagranicą. Wśród wielu krajów, największą popularnością cieszą się Niemcy. Niestety, sprawia to, że wiele osób próbuje sprzedać auto wadliwe bądź zdecydowanie po zbyt wysokiej cenie. To dlatego poszukanie auta w nieco mniej oczywistym miejscu jest świetnym pomysłem. Wśród wielu państw, warto zwrócić uwagę na Szwecję.

Kupowanie auta w Szwecji – zalety

Szwedzki samochód to gwarancja dobrej inwestycji. Dlaczego? Ponieważ Szwedzi bardzo dbają o swoje auta. Ich mentalność sprawia, że nawet sprzedając swój pojazd, dokładają wszelkich starań, by był on w jak najlepszym stanie. Inna sprawa, że w Szwecji nie sposób znaleźć samochodów powypadkowych. Wszystkie tego typu pojazdy idą na złom. W przypadku innych krajów, jak np. Niemiec, wcale nie można być tego pewnym.

Kupowanie auta w Szwecji – wady

Kupowanie auta w Szwecji nie jest łatwe. Ofert sprzedaży jest o wiele mniej niż w Niemczech. Poza tym, kraj jest dość duży – trzeba się nastawić na wiele podróży, by znaleźć wymarzony samochód. Nie pomaga także język szwedzki, który jest dla Polaków zupełnie niezrozumiały. Na koniec dochodzą kwestie związane z transportem auta do Polski.

Jak kupić auto w Szwecji?

Szwedzkie auto jest pod wieloma względami atrakcyjne, z drugiej strony można obawiać się procesu jego zakupu i transportu. Rzeczywiście, mierzenie się w pojedynkę z tym wyzwaniem jest naprawdę trudne. Na szczęście, można poprosić o pomoc pośrednika – Car For Friend. Firma sprowadza do Polski szwedzkie samochody już od lat, doskonale znając dostawców i wszelkie procedury. Ich atutem jest również znajomość języka szwedzkiego.

Wszystkie osoby, którym zależy na idealnym stanie technicznym samochodu mogą spać spokojnie. Car For Friend ma w swoich usługach sprawdzenie auta ze Szwecji, w celu wykrycia wszelkich, nawet niewielkich usterek. Dzięki temu można mieć pewność, że auto dotrze do Polski w idealnym stanie. Nie ważna, czy dana osoba ma już na oku jakiś pojazd (można go znaleźć za pośrednictwem stron internetowych), czy dopiero rozgląda się za odpowiednim modelem – firma służy radą w każdym przypadku.

Decydując się na kupno nowego samochodu, warto postawić na szwedzkie auto, nawet jeśli kosztuje to nieco więcej wysiłku. Na szczęście profesjonalny importer pomoże uporać się ze wszelkimi formalnościami. Nie ma powodu, by kupując nowe auto, nie sprawdzić również ofert ze Szwecji. Kto wie, może właśnie w tym północnym kraju, znajduje się Twój samochód marzeń?