fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/37-x-x-1-28/dobry_artykul_sponsorowany-polska-elblag
nasz portal architektoniczny - szczegolowa wiedza, wskazowki i ciekawostki ze świata budownictwa i nie tylko! - artykul seo portal architektoniczny - nasz portal architektoniczny - szczegolowa wiedza, wskazowki i ciekawostki ze świata budownictwa i nie tylko!
meble salonowe na wymiar mazowieckie Warszawa zmówienie na łazienkowe szafki lakiernictwo meblowe Warszawa
Wibrator sex shop dla kobiet stretching anal Progresywne kulki gejszy do sypialni          Gratyfikant nexo

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

System kontroli kierowców – dlaczego Ci się to opłaca?

Przedsiębiorstwa posiadające własną flotę pojazdów zwykle decydują się na własny magazyn paliw. To rozwiązanie, które podpowiada ekonomia i zdrowy rozsądek: oszczędność czasu, pieniędzy i bezpieczeństwo.

System kontroli pojazdów to monitoring rozchodu paliwa

Nadzór i precyzyjne rozliczanie wykorzystanych paliw umożliwia system kontroli kierowców. Oprogramowanie komputerowe generuje czytelny i precyzyjny obraz tego kto, kiedy i ile zatankował. Można także wyznaczyć limit dla danego auta i kierowcy i zablokować dostęp do informacji o ilości zatankowanego paliwa.

Przebieg systemu kontroli kierowców

Zbiornik z magazynowanym paliwem jest dodatkowo wyposażony w automatyczny system. Kontrola tankowania pojazdów odbywa się przy użyciu chipów oraz kart magnetycznych. Informacje trafiają ze sterownika do komputera dzięki kluczowi menadżera. Dzięki temu paliwo pobierają tylko autoryzowani użytkownicy. Dobrej jakości system kontroli kierowców to także możliwość generowania raportów według filtrów zapotrzebowania na konkretną informację. Dane można zapisać w pliku pdf lub w wersji edytowalnej.

Jak oszczędzasz pieniądze?

Dzięki systemowi kontroli kierowców:

  • Cały przebieg dostaw i rozdziału paliwa jest szczelny;
  • Nie ma możliwości kradzieży i oszustw ze strony kierowców, którzy chcą zarabiać na nieuczciwie pobranym i sprzedanym paliwie. To oszczędność rzędu 20% na ogólnym zużyciu;
  • Własny system magazynowania daje oszczędność poprzez zakup paliwa u hurtownika. Marża naliczana przez stacje zostaje w Twojej kieszeni;
  • Kierowcy oszczędzają także czas i zużycie paliwa potrzebny na każdorazowy dojazd do zewnętrznej stacji paliw;

Automatyzacja procesu nie wymaga zatrudnienia pracownika do kontroli nad procesem rozchodu paliw. Oszczędzasz finanse, które byłyby potrzebne na stworzenie kolejnego etatu.

Zadzwoń:
+48 690 58 58 58

Odwiedź stronę:
https://lssglobal.eu/
System kontroli kierowców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.