fbpx
pozycjonowanie stron Żory - https://pozycjonowanie-tanie.pl/pozycjonowanie-zory/ - Jest to ważne narzędzie marketingowe, które pomaga firmom zwiększyć widoczność w sieci i dotrzeć do potencjalnych klientów.
Transport Polska Londyn szybko i tanio transport Polska Londyn ceny http://www.eurotransport.org/?link=6&title=polska_-_anglia__polska_-_wlochy W przypadku transportu drogowego z Polski do Londynu, ceny zależą od rodzaju transportu, takiego jak samochód osobowy, bus czy ciężarówka.
kursy angielskiego dla dzieci we wroclawiu krzyki obejmuja roznorodne zajecia, takie jak piosenki, gry, role-play i zajecia plastyczne, aby rozwijac umiejetności komunikacyjne. nauka jezyka angielskiego dla dzieci wroclaw nauka angielskiego dla dzieci we wroclawiu krzyki oferuje wiele mozliwości rozwoju jezykowego najmlodszych. nasz program jest dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania dzieci, zapewniajac im optymalne warunki nauki jezyka angielskiego we wroclawiu.
pozycjonowanie stron Łódź

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Wygodne zabezpieczenie auta z aplikacją – IKOL System

Wygoda użytkowania zabezpieczenia auta to jeden z jego kluczowych elementów – jeśli jest ono niewygodne lub wymaga od nas dodatkowego nakładu pracy, zapominamy o nim co sprowadza się do nieskuteczności. Wybierając więc ochronę dla swojego auta, warto pomyśleć o takiej, która będzie kompatybilna z urządzeniem, z którego często korzystamy – smartphonem, tabletem lub laptopem. Właśnie takie rozwiązanie proponuje IKOL System w swojej radiowej lokalizacji pojazdu po kradzieży. Jak to działa? Zachęcamy do lektury!

Zabezpiecz auto z IKOL SVR Alarm!

Właściciele samochodów najczęściej dowiadują się o kradzieży nie mogąc znaleźć auta. Oczywiście przed dopuszczeniem do siebie tej myśli próbują szukać racjonalnej przyczyny – może ktoś pożyczył auto, może jednak zaparkowałem gdzie indziej, może to, może tamto… Niestety, najczęściej okazuje się, że to jednak kradzież. Reakcja następuje dopiero po kilku lub kilkunastu godzinach, a wtedy szanse na znalezienie auta w całości, są nikłe.

Sprawa ma się zupełnie inaczej, gdy auto jest zabezpieczone systemem radiowej lokalizacji pojazdów IKOL SVR w wersji Alarm. Posiada on bardzo istotne ułatwienie dla wszystkich właścicieli – alert o nieautoryzowanym ruchu pojazdu. Jak to wygląda w praktyce? Za każdym razem, gdy wysiadasz z auta, wchodzisz w aplikację mobilną i uzbrajasz alarm. Jeśli, w czasie gdy alarm jest uzbrojony, ktoś ruszy autem i odjedzie, otrzymasz powiadomienie SMS-em, mailem lub powiadomieniem w aplikacji – w zależności od tego, co wybierzesz.

Telefon poinformuje Cię o kradzieży auta!

Wariant IKOL SVR Alarm zamontowany w aucie jest kompatybilny z aplikacją mobilną, którą możesz zainstalować na telefonach lub tabletach z Androidem lub iOS. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze – wystarczy kilka chwil, by przejrzeć, gdzie znajdują się poszczególne opcje. Uzbrojenie wcześniej wspoymnianego alarmu jest więc kwestią jednego kliknięcia w aplikacji.

Jaka płynie z tego korzyść dla każdej ofiary kradzieży? Gdy tylko otrzymasz alert, natychmiast możesz zgłosić kradzież – zazwyczaj szybka reakcja jest kluczem do odzyskania samochodu w całości. Następnie rozpocznie się cała akcja poszukiwawcza – moduł SVR, który do tej pory był w uśpieniu zostanie wybudzony, a następnie zlokalizowany. Skradziony pojazd zostanie odzyskany przy współpracy z policją i zwrócony właścicielowi, najczęściej już w ciągu 24 godzin od zniknięcia.

Inne warianty IKOL SVR

To jednak nie wszystko – IKOL SVR posiada jeszcze dwie wersje – Standard oraz Sky. Opcja Standard jest najbardziej podstawową. Po zamontowaniu modułu lokalizacji radiowej w aucie, zostaje on uruchomiony dopiero w momencie zgłoszenia kradzieży. Tutaj nie ma konieczności posiadania aplikacji, ponieważ wariant Standard nie posiada opcji dodatkowego alertu. Jednak dla ułatwienia i komfortu użytkowników, po zainstalowaniu aplikacji przy wersji Standard i odpaleniu jej, na ekranie pojawi się przycisk umożliwiający szybki kontakt z Centrum Operacyjnym IKOL.

Natomiast wersja IKOL SVR Sky to najbardziej rozbudowana opcja. Łączy ona system radiowy z systemem GPS, co daje nie tylko opcję odzyskania auta po kradzieży, ale też te związane z monitoringiem. Użytkownik ma więc dostęp do wielu raportów dotyczących historii podróży, postojach, przebytym dystansie, średnim spalaniu na trasie i wielu innych. Dodatkowo, wersja Sky posiada jeszcze więcej alertów, które możesz uzbroić. Znajdują się tu takie powiadomienia jak alert odholowania, alert nieprawidłowego użytkowania pojazdu czy alert niskiego napięcia głównego

zasilania. Dodatki w postaci raportów i alertów pomogą Ci sprawić, że codzienne użytkowanie pojazdu będzie bardziej ekonomiczne, a co za tym idzie, tańsze.

IKOL SVR – ochrona pojazdu lepsza od GPS

Warto również zauważyć, że system lokalizacji radiowej IKOL SVR ma znaczącą przewagę nad dotychczas stosowanymi zabezpieczeniami GPS. Dlaczego? Ponieważ sygnału radiowego nie da się zagłuszyć, a satelitarny już tak. Mało tego, większość złodziei doskonale o tym wie i wybierając się na „połów” są wyposażeni w urządzenie zwane zagłuszarką, które powoduje, że nie da się namierzyć samochodu po lokalizacji GPS.

Natomiast IKOL SVR nie tylko jest odporny na takie działanie, ale też posiada specjalny alert, który poinformuje Cię o próbie zagłuszenia sygnału. Dzięki temu możesz z większą dokładnością stwierdzić kiedy samochód został skradziony. Nie można też pominąć faktu, że SVR działa także na podziemnych parkingach i kontenerach, tak więc auto po kradzieży jest praktycznie nie do ukrycia. Te wszystkie zalety sprawiają, że IKOL SVR to jedno z najlepszych zabezpieczeń antykradzieżowych.