fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/16-x-x-20-2/marketing-szeptany-sila-rekomendacji-kanada-w-kanadzie-google.ca-toronto%0A
slowa kluczowe gratis w osobnych linijkach1-194 - projektowanie stron - slowa kluczowe gratis w osobnych linijkach1-194
dobre przedszkole Kraków blendswap Nasza kadra posiada wykształcenie adekwatne do pełnionych obowiązków oraz bardzo wysoką kulturę osobistą.
taśmy suwakowe pościelowe to jeden z oferowanych rzez nas produktow. kup w cenach hurtowych. taśmy rzepowe taśma rzep z klejem idealna w zastosowaniach obuwniczych. postaw na wysoka jakośc.          https://lulany.pl/sznur-lamp-led/     https://maniolo.pl/ip65-swiatlo-podziemne-12-led-15-swiatla-schodowe-led-podswietlenie-schodka-wpuszczone-lampa-do-wkopania-wewnatrz-na-zewnatrz-schody-podswietlenie-schodka-s-85-265v/     wymiana opon Gliwice

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Wymiana felg — czy warto posiadać dwa komplety felg?

Stosowanie zimowych opon stało się w naszym kraju standardem i nikt nie zastanawia się, czy potrzebuje drugiego, zimowego zestawu opon. Sprzedaż zimowego ogumienia wzrasta każdego roku, przez co możemy czuć się coraz bezpieczniej na zaśnieżonych i oblodzonych drogach.

Zazwyczaj każdy ma dwa komplety opon, a co z felgami?

Największą zaletą posiadania dwóch kompletów kół jest brak konieczności przekładania opon na jednym zestawie felg, ponieważ takie przekładanie co półroczne opon nie wpływa pozytywnie na stan naszego ogumienia. Zdejmowanie i zakładanie opon na felgi uszkadza i rozciąga powierzchnię opony, która styka się bezpośrednio z felgami. Takie operacje powodują rozszczelnienie stopki opony, co powoduje ucieczkę tą drogą powietrza z kół. Jak wiadomo, poruszanie się na niedopompowanych oponach powoduje szybsze ich zużycie, a tak eksploatowane będą nadawały się do szybszej wymiany na nowe.

Posiadanie drugiego, zamiennego zestawu kół umożliwia też zmianę wyglądu zewnętrznego naszego pojazdu. Producenci felg aluminiowych w swojej ofercie mają modele także z uwzględnieniem sezonu zimowego. Czasy, kiedy w okresie zimowym obowiązywały tylko felgi stalowe, dawno już minęły. Każdy kierowca doskonale wie, że felgi aluminiowe najbardziej zdobią i wyróżniają auto wśród pozostałych.

Dwa komplety felg czy to już standard?

W posiadaniu dwóch kompletów kół do jednego auta ciąż jesteśmy w tyle za innymi państwami. Głównym powodem tego nie są raczej względy finansowe, a raczej brak przekonania i wiedzy kierowców o zaletach posiadania dwóch kompletów felg. Śmiało jednak można powiedzieć, że dwa komplety felg staną się i u nas standardem, jak i posiadanie opon zimowych.

 

 

Popularne tagi: wymiana felg Pszczyna , wymiana felg Gliwice , wymiana felg Katowice , wymiana felg Tychy , wymiana felg Ruda Śląska

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
wymiana felg Pszczyna

Dojazd: