fbpx
   https://sellio.store/pl/page/76/
Pierścionki zaręczynowe do 700 złotch - rerekum - Pierścionki do 700 złotych wykonane są w formie tzw. fantazyjnej korony
zajmujemy sie szerokopojetym transportem na duza skale. pracujemy na terenie polski oraz europy. wozimy ladunki o kazdym gabarycie. przeprowadzka polska wlochy przeprowadzamy dystrybucje do wielu miast, jeśli zachodzi taka potrzeba dostarczenie przesylki mozliwe jest bnawet w ciagu jednej nocy. planujesz przeprowadzke, a moze chcesz nadac paczke – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie – eurotransport, jesteśmy dla ciebie. jesteśmy firma o ugruntowanej pozycji w branzy spedycyjno – transportowej, nasza dzialalnośc opiera sie na tradycji, wiedzy i doświadczeniu. oferujemy transport krajowy i zagraniczny, przeprowadzki, uslugi kurierskie. wykorzystujemy droge ladowa, lotnicza i morska, by oferowac jak najszerszy wachlarz uslug i obslugiwanych lokalizacji. obecnie docieramy do tysiecy miast w polsce i na świecie, ale na tym nie konczymy. dzieki nam przetransportujesz przesylki calopojazdowe, cześciowe, drobnicowe oraz paczki o masie max. 30 kg. szczegolowa oferta dostepna jest na stronie www.eurotransport.org. wez przyklad z innych i zaufaj sprawdzonej jakości – postaw na bezpieczenstwo, szybkośc i korzystne ceny – eurotransport!
mebelki zabawkowe     
    https://rerekum.com/pl/hotel-sofas/ https://maniolo.pl/hotel-sofas/
    10 sztuk Amass XT60-X XT60-E XT60-D XT60-T XT60 męski na Trx / EC3 / T /Tamiya żeński konwerter przejściówka na akumulator do RC Lipo 10 sztuk Amass XT60-X XT60-E XT60-D XT60-T XT60 męski na Trx / EC3 / T /Tamiya żeński konwerter przejściówka na akumulator do RC Lipo     fartuch gastronomiczny
   https://marketorio.pl/page/6674/   https://okazzo.pl/page/680/   https://webbing.info/en/   https://it-hits.info/

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Lakierowanie samochodu metodą SPOT – na czym polega?

Każdy właściciel samochodu doskonale wie, jakim wrogiem jego auta jest najdrobniejsza nawet rysa na karoserii samochodu. Nie dość, że wygląda nieestetycznie, obniża jego wartość materialną, ale jest również niebezpieczna dla auta. Dlatego profesjonaliści zalecają natychmiastową reakcję na każdą pojawiającą się rysę. Odsłonięta zarysowaniem blacha samochodu powoduje, że to miejsce staje się prędzej czy później ogniskiem rdzy, która w sposób nieuchronny powoli będzie atakować coraz szerszy obszar karoserii.

Lakierowanie samochodu metodą SPOT, na czym polega?

Lakierowanie samochodu metodą SPOT w przeciwieństwie do tradycyjnej metody lakierowania nie wymaga demontażu całego samochodu. Dzięki temu cały proces trwa krócej i nie wymusza rezygnacji z auta i pozostawienie go na dłuższy okres czasu u lakiernika. W zależności od uszkodzenia i ilości czasu oraz pracy, jakie będzie wymagało lakierowanie auta, samochód można odzyskać nawet po 1/5 godzinie.

Lakiernictwo tą metodą obejmuje przede wszystkim standardowo niewielkie uszkodzenia karoserii. Są to wszystkie zewnętrzne rysy na karoserii, obtarcia lakieru i jego odpryski. Brak konieczności demontażu elementów karoserii i lakierowanie bezpośrednio powierzchni auta skraca czas całej operacji do naprawdę krótkiego okresu, co można zweryfikować choćby w FastServ (to Warsztat samochodowy Poznań).

Do niedawna blacharstwo było usługą kojarzącą się z długim oczekiwaniem najpierw na swoją kolejkę, a potem na samo wykonanie, schnięcie lakieru ect., dzisiaj lakierowanie metodą SPOT przestało być wielką operacją naprawy auta, a stało się zwykłą poprawką, detalem wśród całego procesu opieki nad samochodem.

Zastosowanie metody SPOT pozwala na ograniczenie lakierowanej powierzchni do niezbędnego minimum, procesowi lakierowania poddany zostaje tylko i wyłącznie uszkodzony fragment karoserii. Im lepiej dobrany kolor lakierowanego fragmentu tym mniej będzie się on odróżniał od reszty karoserii, nie trzeba wówczas wykonywać cieniowania sąsiadujących z uszkodzeniem fragmentów. Lakierowanie metodą SPOT wykonuje się najczęściej na błotnikach, drzwiach auta, lusterkach, listwach…

Zalety metody SPOT

Podstawową zaletą lakierowania metodą SPOT jest cena. Ogrom pracy, jaki należało włożyć w tradycyjne lakierowanie czynił tę usługę naprawdę kosztowną i właściciele samochodów decydowali się na lakierowanie dopiero przy okazji wykonywania innych prac naprawczych przy aucie, czyli zawsze wtedy, gdy było to naprawdę niezbędne. Metoda SPOT jest najczęściej o ok. 60% tańsza niż tradycyjna. Dzieje się tak dzięki temu, że auta nie trzeba rozmontowywać oraz ograniczeniu lakierowanej powierzchni.

Ponadto metoda SPOT jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Większość napraw, jakie wykonuje się tą metodą nie wymaga użycia szkodliwych substancji. Lakierowanie samochodu metodą SPOT to oszczędność czasu, pieniędzy i nieingerowanie w naturalne środowisko. Dzięki tej metodzie i skróceniu całego procesu łatwiej jest właścicielowi auta podjąć decyzję o naprawie, nie powoduje ona tak niekomfortowej ingerencji w schemat dnia codziennego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.