fbpx
analiza konkurencji - pozycjonowanie-za-500.pl opinie - Warto również analizować konkurencję w kontekście ich strategii online, takich jak SEO, reklamy internetowe czy obecność w mediach społecznościowych.

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Moduł GPS idealny dla dużych flot samochodowych!

Wyposażenie floty samochodów w moduły GPS to czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie. Oczywiście wszystko zależy od tego ile aut jest poddawanych montażowi. Jednak zawsze, gdy ilość przekracza kilka sztuk, trzeba liczyć kilka dni oraz kilka tysięcy złotych, by zamontować urządzenia w całej flocie.

 

Istnieje jednak wyjątek od tej reguły – IKOL Quick – lokalizator GPS, który można zamontować samodzielnie, nawet bez doświadczenia w mechanice. Montaż jest na tyle prosty, że wystarczy do niego tylko jedno narzędzie, czyli klucz nasadowy lub francuski. Po instalacji moduł zbiera przeróżne informacje na temat stanu auta, które można odczytać z raportów i alertów. Niezastąpione narzędzie dla każdego fleet managera!

 

Jak wygląda instalacja GPS Quick?

 

Moduł GPS IKOL Quick jest mniejszy od standardowego smartphone’a i biegną od niego 2 kable – czarny i czerwony. Podłącza się je bezpośrednio do akumulatora, uprzednio poluzowując śruby. Czerwony kabel instaluje się przy plusie, natomiast czarny przy minusie. Następnie dokręca się śruby i instalacja jest prawie gotowa. Na koniec pozostaje tylko przykleić urządzenie do akumulatora załączoną taśmą dwustronną.

 

Całość operacji trwa około 5 minut, łatwo więc obliczyć że w ciągu jednego dnia pracy liczącego 8 godzin można w ten sposób wyposażyć około 100 aut! Warto także podkreślić, że instalacji można dokonać samodzielnie, tak więc odchodzą wszystkie koszty z nią związane. Nie ma też żadnej inwazyjności, ponieważ wystarczy jedynie podnieść maskę.

 

Funkcjonalność GPS Quick

 

Choć szybka i łatwa instalacja to niezaprzeczalnie wielka zaleta modułu GPS Quick, warto też zwrócić uwagę na jego szerokie funkcjonalności. W przypadku floty samochodowej fleet manager zyskuje świetne narzędzie w postaci raportów i alertów, które przekazują informacje o bieżącym i historycznym stanie auta.

 

Wśród raportów, z pewnością najbardziej interesującą funkcją dla właścicieli flot będzie elektroniczna ewidencja przebiegu pojazdu, która pozwala odliczyć 100% VAT od kosztów związanych z autem tj. kupna, serwisowania, napraw itp. Inną przydatną funkcją jest raport na temat przejazdów służbowych i prywatnych, dzięki któremu można się uczciwie rozliczyć z pracownikiem z kosztów paliwa. Są to wiec kolejne dwa narzędzia, które pozwolą realnie okroić koszty.

 

Równie ważnymi narzędziami są te, które służą do monitoringu pracownika. Dzięki lokalizatorowi GPS Quick możesz sprawdzić pozycję auta na żywo oraz przeglądać historyczne trasy. Do tego możesz zobaczyć raport z podróży do klientów, raport postojów oraz przejazdów, dzięki którym dowiesz się czy trasy są zoptymalizowane, a także czy pracownik nie robi sobie dodatkowych przerw w czasie podróży lub nie zbacza z ustalonej trasy.

 

Użytkownik GPS Quick może się także wspierać funkcjonalnością zwaną alertami. Informują one o bieżącym stanie auta. Wśród nich znajdą się takie powiadomienia jak: alert ruchu, alert odholowania, alert niskiego napięcia oraz odłączenia głównego zasilania, alert długiego postoju i podróży, alert przekroczenie ustalonego obszaru, alert przekroczenia prędkości czy alert braku prawidłowej pozycji GPS. Dzięki nim właściciel floty może na bieżąco reagować na wszystkie niestandardowe zdarzenia.

 

Lokalizator dysponuje także jednym dedykowanym rozwiązaniem dla flot aut, w których musi być odpowiednia temperatura i wilgoć np. chłodniach czy autach do przewozów leków. Moduł GPS

można połączyć z dodatkowym czujnikiem temperatury i wilgoci, który umieszcza się na pace, a następnie można monitorować na bieżąco czy parametry są zgodne z wytycznymi. Takie rozwiązanie również pozwala na oszczędności – odpowiednia jakość przewożonych produktów z pewnością zostanie doceniona przez klientów.

 

Moduł GPS IKOL Quick – wypróbuj w swojej flocie samochodowej!

 

Lokalizator GPS IKOL Quick to jak widać masa możliwości na oszczędność i optymalizację – każdy przedsiębiorca z pewnością to doceni. Aby zobaczyć pełne funkcjonalności oraz opis możliwości, serdecznie zapraszamy na stronę internetową www.ikol.pl, gdzie znajduje się pełna oferta.

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja