fbpx
Pozycjonowanie sklepów Piaseczno może pomóc w zwiększeniu konkurencyjności na rynku i zdobyciu większej liczby klientów. - Piaseczno stron pozycjonowanie - Pozycjonowanie sklepów Piaseczno może pomóc w zwiększeniu sprzedaży i osiągnięciu większych zysków.
Tanie przeprowadzki Polska Anglia na kieszeń każdego transport Polska Londyn ceny http://www.eurotransport.org/?link=6&title=polska_-_anglia__polska_-_wlochy Transport z Polski do Londynu jest jednym z najczęściej wybieranych sposobów przemieszczania się między tymi dwoma krajami.
Kupowanie ubezpieczenia najmu może stanowić dodatkową warstwę ochrony przed różnymi rodzajami szkód. odpowiedzialność za szkody w wynajmowanym mieszkaniu https://www.bezpiecznemieszkania.pl/jak-sie-chronic-przed-szkodami-w-wynajmowanym-mieszkaniu Najemca powinien współpracować z właścicielem nieruchomości i udostępnić mu dostęp do mieszkania w celu przeprowadzenia napraw.
mobilgarázsok

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Wygodne zabezpieczenie auta z aplikacją – IKOL System

Wygoda użytkowania zabezpieczenia auta to jeden z jego kluczowych elementów – jeśli jest ono niewygodne lub wymaga od nas dodatkowego nakładu pracy, zapominamy o nim co sprowadza się do nieskuteczności. Wybierając więc ochronę dla swojego auta, warto pomyśleć o takiej, która będzie kompatybilna z urządzeniem, z którego często korzystamy – smartphonem, tabletem lub laptopem. Właśnie takie rozwiązanie proponuje IKOL System w swojej radiowej lokalizacji pojazdu po kradzieży. Jak to działa? Zachęcamy do lektury!

Zabezpiecz auto z IKOL SVR Alarm!

Właściciele samochodów najczęściej dowiadują się o kradzieży nie mogąc znaleźć auta. Oczywiście przed dopuszczeniem do siebie tej myśli próbują szukać racjonalnej przyczyny – może ktoś pożyczył auto, może jednak zaparkowałem gdzie indziej, może to, może tamto… Niestety, najczęściej okazuje się, że to jednak kradzież. Reakcja następuje dopiero po kilku lub kilkunastu godzinach, a wtedy szanse na znalezienie auta w całości, są nikłe.

Sprawa ma się zupełnie inaczej, gdy auto jest zabezpieczone systemem radiowej lokalizacji pojazdów IKOL SVR w wersji Alarm. Posiada on bardzo istotne ułatwienie dla wszystkich właścicieli – alert o nieautoryzowanym ruchu pojazdu. Jak to wygląda w praktyce? Za każdym razem, gdy wysiadasz z auta, wchodzisz w aplikację mobilną i uzbrajasz alarm. Jeśli, w czasie gdy alarm jest uzbrojony, ktoś ruszy autem i odjedzie, otrzymasz powiadomienie SMS-em, mailem lub powiadomieniem w aplikacji – w zależności od tego, co wybierzesz.

Telefon poinformuje Cię o kradzieży auta!

Wariant IKOL SVR Alarm zamontowany w aucie jest kompatybilny z aplikacją mobilną, którą możesz zainstalować na telefonach lub tabletach z Androidem lub iOS. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze – wystarczy kilka chwil, by przejrzeć, gdzie znajdują się poszczególne opcje. Uzbrojenie wcześniej wspoymnianego alarmu jest więc kwestią jednego kliknięcia w aplikacji.

Jaka płynie z tego korzyść dla każdej ofiary kradzieży? Gdy tylko otrzymasz alert, natychmiast możesz zgłosić kradzież – zazwyczaj szybka reakcja jest kluczem do odzyskania samochodu w całości. Następnie rozpocznie się cała akcja poszukiwawcza – moduł SVR, który do tej pory był w uśpieniu zostanie wybudzony, a następnie zlokalizowany. Skradziony pojazd zostanie odzyskany przy współpracy z policją i zwrócony właścicielowi, najczęściej już w ciągu 24 godzin od zniknięcia.

Inne warianty IKOL SVR

To jednak nie wszystko – IKOL SVR posiada jeszcze dwie wersje – Standard oraz Sky. Opcja Standard jest najbardziej podstawową. Po zamontowaniu modułu lokalizacji radiowej w aucie, zostaje on uruchomiony dopiero w momencie zgłoszenia kradzieży. Tutaj nie ma konieczności posiadania aplikacji, ponieważ wariant Standard nie posiada opcji dodatkowego alertu. Jednak dla ułatwienia i komfortu użytkowników, po zainstalowaniu aplikacji przy wersji Standard i odpaleniu jej, na ekranie pojawi się przycisk umożliwiający szybki kontakt z Centrum Operacyjnym IKOL.

Natomiast wersja IKOL SVR Sky to najbardziej rozbudowana opcja. Łączy ona system radiowy z systemem GPS, co daje nie tylko opcję odzyskania auta po kradzieży, ale też te związane z monitoringiem. Użytkownik ma więc dostęp do wielu raportów dotyczących historii podróży, postojach, przebytym dystansie, średnim spalaniu na trasie i wielu innych. Dodatkowo, wersja Sky posiada jeszcze więcej alertów, które możesz uzbroić. Znajdują się tu takie powiadomienia jak alert odholowania, alert nieprawidłowego użytkowania pojazdu czy alert niskiego napięcia głównego

zasilania. Dodatki w postaci raportów i alertów pomogą Ci sprawić, że codzienne użytkowanie pojazdu będzie bardziej ekonomiczne, a co za tym idzie, tańsze.

IKOL SVR – ochrona pojazdu lepsza od GPS

Warto również zauważyć, że system lokalizacji radiowej IKOL SVR ma znaczącą przewagę nad dotychczas stosowanymi zabezpieczeniami GPS. Dlaczego? Ponieważ sygnału radiowego nie da się zagłuszyć, a satelitarny już tak. Mało tego, większość złodziei doskonale o tym wie i wybierając się na „połów” są wyposażeni w urządzenie zwane zagłuszarką, które powoduje, że nie da się namierzyć samochodu po lokalizacji GPS.

Natomiast IKOL SVR nie tylko jest odporny na takie działanie, ale też posiada specjalny alert, który poinformuje Cię o próbie zagłuszenia sygnału. Dzięki temu możesz z większą dokładnością stwierdzić kiedy samochód został skradziony. Nie można też pominąć faktu, że SVR działa także na podziemnych parkingach i kontenerach, tak więc auto po kradzieży jest praktycznie nie do ukrycia. Te wszystkie zalety sprawiają, że IKOL SVR to jedno z najlepszych zabezpieczeń antykradzieżowych.

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja