fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/89/Koliber
Zakładanie facebooka Radom - Prowadzenie fanpage Radom - Prowadzenie fanpage Mazowieckie
http://www.edgesigns.ie/ outdoor signs cork Our company is located in Cork and deals with the design and execution of the original signs – in any designs and materials. Are you looking for a unique, made with special care and good outdoor signs materials? Great place! In our offer you will find something for yourself, we create from different types of materials and in any patterns-we invite you to Cork.
tanie kurtki męskie lulany Tanie kurtki męskie z dostawą do domu - zapraszamy! Twój mężczyzna nie lubi marznąć? Mamy coś dla niego. Ciepłe i tanie kurtki męskie, przy tym eleganckie i stylowe. Zajrzyj na Lulany i wybierz coś dla niego. Niech więcej nie marznie! Zapraszamy!          https://marketorio.pl/produkt/skarpety-045-3/     https://lulany.com/santuzza-silver-ring-for-women-authentic-925-sterling-silver-sparkling-red-rubies-cubic-zirconia-party-fashion-jewelry/

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Ceny OC dla młodych kierowców

Ubezpieczenie OC jest opłatą obowiązkową i musi ją posiadać każdy pojazd, który porusza się po polskich drogach. Jego cennik jest zróżnicowany od stażu prowadzącego pojazd, dlatego warto szukać najtańszego OC dla młodych kierowców.

Koszty OC

Jeśli jeszcze kilka lat temu płaciłeś kilkaset złotych mniej za OC swojego samochodu mimo, że nie zmieniałeś auta wiesz, jak bardzo cennik tego ubezpieczenia jest niestabilny. Na cenę OC składa się kilka czynników. Pod uwagę bierze się wiek samochodu, jego model oraz pojemność silnika. Sportowe auto, które może rozwijać wielkie prędkości jest niemal z definicji narażone na większą ilość stłuczek, czyli jego OC będzie automatycznie droższe. Z kolei właściciele nowych aut płacą mniej niż posiadacze samochodów kilkuletnich, ponieważ te drugie z racji eksploatacji mogą być bardziej zawodne. Nieuważnych kierowców należy karać, czujnych nagradzać. To podstawowa zasada towarzystw ubezpieczeniowych.

Młody kierowca na celowniku

Nie jest tajemnicą, że ceny OC dla młodych kierowców są szczególnie dotkliwe. Chodzi o zwiększone ryzyko ubezpieczenia młodych kierowców, którzy statystycznie powodują najwięcej wypadków i kolizji na drogach. W praktyce młody człowiek może być uważnym, pamiętającym na świeżo przepisy i szybko reagującym na sytuacje na drodze kierowcą, jednak to właśnie grupa wiekowa 18-24 lata jest na cenzurowanym u ubezpieczycieli. Młodość to nie tylko metryka, ale również staż jako kierowca. Jeśli masz 40 lat i właśnie zrobiłeś prawo jazdy, również ty musisz przygotować się na zapłacenie wysokiej składki za polisę odpowiedzialności cywilnej. Wielu kierowców szuka najlepszych opcji w Internecie, pomocne jest na przykład tanie OC w porównywarce Rankomat.pl

Współwłasność sposobem na oszczędzanie

Dla wielu młodych kierowców polisa OC jest zbyt droga, dlatego wstrzymują się z zakupem samochodu. Dobrym sposobem na twarde przepisy jest zarejestrowanie samochodu z współwłaścicielem, dzięki czemu korzysta się z jego zniżek. Niedoświadczony kierowca zapłaci za ubezpieczenie o wiele mniej niż gdyby był jedynym właścicielem samochodu. Ponieważ jednak nie każda firma się na to godzi, przed zakupem polisy trzeba dokładnie sprawdzić, które towarzystwa ubezpieczeniowe są skłonne uznać zniżki posiadane przez jednego z wpisanych w dokumentach kierowców. Niestety, każda szkoda spowodowana tym samochodem, bez względu na to, kto go prowadził w momencie wypadku, zostanie zapisana również na jego koncie, co negatywnie wpłynie na posiadane zniżki.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.