fbpx
Pozycjonowanie Świątniki Górne to strategia promocji w internecie. - pozycjonowanie Limanowa - Pozycjonowanie Dobczyce to inwestycja w długofalowy sukces biznesu.

Relacje ze świata automatyki/mechaniki/motoryzacji.

Skuteczne radiowe zabezpieczenie samochodu przeciw kradzieżą

Podczas aktywnie spędzanego urlopu warto jest zadbać o skuteczne zabezpieczenie swojego auta. System GPS w każdej chwili pozwoli Ci zdalnie sprawdzić, czy Twój pojazd znajduje się dokładnie tam, gdzie go pozostawiłeś.

Jest jednak jedna mała wada: systemy GSM są bardzo łatwe do zakłócenia i  nie zostały stworzone do walki ze złodziejami. Wystarczy chwila, by stracić łączność i, co za tym idzie – swoją własność.

Poznaj więc zabezpieczenia antykradzieżowe, które ochronią Twoje auto. Są to 3 rodzaje systemu radiowego, którego skuteczność wynosi aż 98%

Niezagłuszalna radiowa ochrona w 3 wersjach

IKOL SVR to system, którego przeznaczeniem jest radiowa ochrona pojazdów i odzyskiwanie ich po kradzieży. Jest lepszy od lokalizatora GPS, ponieważ charakteryzuje się niesamowitą wręcz niezagłuszalnością. Jeśli wykryje choćby niewielkie zakłócenia sygnału, zostaną one natychmiast wychwycone przez IKOL, który natychmiast wyśle swoich ludzi i zwróci auto  właścicielowi.

Jak to działa? W samochodzie ukrywane jest oryginalne urządzenie radiowe. Ze względów bezpieczeństwa może je tam zamontować wyłącznie Certyfikowany Instalator IKOL, który obejmuje klienta całodobową ochroną – również w niedziele i święta. Ze względów bezpieczeństwa nikt inny nie wie, gdzie umieszczono moduł.

Ponieważ IKOL SVR działa nie tylko na terenie Polski, ale również innych krajów Europy – nie musisz obawiać się nieprzyjemnej niespodzianki za granicą.

 

Istnieją 3 wersje IKOL. Każda z nich jest na swój sposób oryginalna:

  1. IKOL SVR Standard gwarantuje najwyższej jakości ochronę radiową, całodobową opiekę Centrum Operacyjnego i – przede wszystkim – odzyskanie skradzionego pojazdu. Ponieważ obsługujący go moduł radiowy nie posiada GPS-a, Twoje przejazdy nie zostają nigdzie zapisywane. Urządzenie zostaje aktywowane dopiero w momencie zgłoszenia przestępstwa.
  2. IKOL SVR Alarm – oprócz wszystkiego, co postało powiedziane wcześniej, wariant ten jest wzbogacony o usługę zdalnego uruchamiania czujników wewnętrznych auta. Ponadto, dzięki wbudowanym usługom przysyłania alertów, będziesz wiedział, gdy ktoś niepowołany postanowi odjechać Twoim samochodem.
  3. IKOL SVR Sky – to naprawdę bogata propozycja od IKOL. Posiada prawie wszystko to, co pozostałe wersje. Różni ją wbudowany GPS i, co za tym idzie, ogrom możliwości, które otrzymuje użytkownik.

Ten odbiornik daje dostęp do aktualnej pozycji pojazdu i zapisuje historie przejazdów z ostatnich 3 lub 12 miesięcy. Możesz używać go na co dzień w roli lokalizatora GPS, ciesząc się przy tym pełnym zabezpieczeniem samochodu.

Warto również zauważyć, że zebrane w systemie dane możesz drukować w formie raportów. Jeżeli zatem zależy ci na zebraniu w jednym miejscu informacji dotyczących stanu i użytkowania auta – nic prostszego.

Alerty w IKOL SVR Alarm i Sky

Abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo, IKOL SVR Alarm i Sky pozwalają na zarządzanie licznymi typami alertów. Każde z powiadomień może przyjść SMS-em, w wiadomości e-mail lub poprzez aplikację mobilną IKOL Tracker.

  • Alert nieautoryzowanego ruchu świadczy o tym, że auto zostało uruchomione. Możesz go ustawić tak, by chronił pojazd podczas ciszy nocnej – sam wybierasz godziny, w jakich ma on być ustawiony.
  • Alert odholowania przychodzi wtedy gdy następuje poruszanie się pojazdu z wyłączonym zapłonem. Jeśli akumulator jest wyłączony przez co najmniej 10 minut, a samochód jest w ruchu przez minutę lub dłużej.

 

Są też inne alerty. Możesz z nich skorzystać, wybierając urządzenia z systemem IKOL SVR Sky:

  • alerty zagłuszania sygnału GSM,
  • alerty eksploatacji pojazdu (przypominające o nadchodzących terminach przeglądów eksploatacyjnych czy technicznych oraz zbliżającym się końcu ubezpieczenia OC),
  • alert odłączenia głównego zasilania – alarmuje o odłączeniu modułu od akumulatora,
  • alert niskiego napięcia głównego zasilania – informuje, że akumulator jest na wyczerpaniu,
  • alert braku prawidłowej pozycji GPS – przychodzi wtedy, gdy poprzez ustawiony przez Ciebie w systemie czas (minimum 45 minut) urządzenie nie może przysłać prawidłowej pozycji GPS.

 

IKOL SVR, wraz ze swoimi wszystkimi wariantami, zapewni bezpieczeństwo kierowcy. Ponadto, wybierając IKOL SVR Sky, będziesz mógł zarówno korzystać z licznych funkcji GPS, jak i zaoferujesz swojemu pojazdowi optymalną przeciwkradzieżową ochronę.

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja